9 latka powiedziała, że zaśpiewa coś czego się nikt nie spodziewa! To co zrobiła…wszyscy oniemiali!

72907
Share
0

Gwarantuje, że nigdy nie usłyszeliście tak śpiewającego 9 letniego dziecka! Jestem pod niesamowitym wrażeniem jej głosu. Zresztą reakcje jurorów, publiczności, a nawet konkurencji czekającej na swój występ pokazują jak bardzo zaskoczyła wszystkich! Posłuchajcie!

To miał być zwykły ślub, jednak gdy panna młoda zaczęła śpiewać, pan młody nie wytrzymał!

30398
Share
0

Panna młoda przygotowała niespodziankę dla swojego wybranka.

Szczeniaczek dzielnie pilnował noworodka! Zobacz co zrobił gdy poczuł zmęczenie!

22677
Share
0

Ta dwójka zostanie przyjaciółmi na całe życie, to już pewne! Zobaczcie jak dzielnie szczeniak o imieniu Callie pilnuje swojego śpiącego przyjaciela! Jednak stanie na straży może być męczące dla każdego. Kiedy zobaczyłam jak Callie układa się do odpoczynku, byłam pewna , że oglądam najsłodsze wideo w historii internetu! Podzielcie się tym cudownym duetem! Każdy powinien to zobaczyć!

Patrz dokładnie na fale! To co zobaczysz po kilku sekundach wgniata w fotel i przeraża!

17509
Share
0

Natura potrafi być nieokiełznana! Nie będziemy wam zdradzać niespodzianki co za chwile zobaczycie, więc po prostu oglądajcie i trzymajcie się poręczy!

Właścicielka prosi psa żeby wyszedł z wanny… on jednak chce się kąpać!

16676
Share
0

Ten uroczy Husky o imieniu Zeus po prostu uwielbia kąpiele! Tak bardzo, że jego właścicielka musi się sporo naprosić, żeby wyciągnąć go z wanny! Zobaczcie w jaki zabawny sposób próbuje nakłonić ją do kolejnej kąpieli. Mimo, że Lindsay informuje go, że nie szans na to żeby puściła wody piesek jednak bardzo zawzięcie "negocjuje", w końcu jednak daje się namówić na spacer. Zobaczcie sami tego słodziaka w akcji!

Jurorzy odrzucili jego siostrę chwile wcześniej! Wtedy on wyszedł na scenę i wszystko odmienił!

15852
Share
0

Calum Scott został okrzyknięty złotym chłopcem Brytyjskiego Mam Talent! Jego niesamowite wykonanie “Moving On My Own” chwile po tym gdy jego siostra została odrzucona od jurorów oczarowało publikę. Sami przyznacie, że taka reakcja Simona nie jest zbyt częsta!

„Wyglądasz obrzydliwie”

14675
Share
0

Jakiś czas temu wrzuciła swoje zdjęcie bez makijażu do Internetu. Z komentarzy jakie pojawiły się pod nim oraz po dodaniu makijażu stworzyła przejmujące nagranie, które pokazuje zawistny świat.

Celine Dion zaprasza na scenę nastolatkę, która chce zaśpiewać dla mamy! Jej głos zaskoczył samą gwiazdę!

12766
Share
0

Charice to jedna z najmłodszych piosenkarek, która w 2008 roku dopiero zaczęła stawiać pierwsze kroki w branży. Utalentowana Filipinka tak zachwyciła słynną Celine Dion...

Policjantka potraktowała bezdomnego jak śmiecia! Facet okazał się bohaterem z wielkim sercem!

11938
Share
0

Na ulicach każdego większego miasta mijamy bezdomnych, którzy proszą o drobne lub coś do jedzenia. Często omijamy takich ludzi szerokim łukiem widząc, że obojętnie co im damy to wszystko przepiją. Jednak nieraz można zauważyć człowieka, który naprawdę jest w potrzebie! Niestety nieraz ludzie którym się w życiu nie powiodło dostają kolejne kopniaki od życia tak jak było w przypadku tego weterana! Wyzywany przez policjantkę, obrzucony jedzeniem przez innego kolesia, a jednak w głębi pełen ludzkich odruchów. Zobacz co potrafił zrobić dla innego bezdomnego i jak zmieniło to jego dzień!

Po wyjściu z tramwaju zaatakował 17- latkę. Policja publikuje wizerunek sprawcy

10837
Share
0

Napastnik 22.05.16 ok. godz. 21.45 po wyjściu z tramwaju (linia nr 21) w Będzinie przy ulicy Krasickiego zaatakował 17-letnią kobietę. Osoby, które mogą znać tożsamość prezentowanego na filmie mężczyzny oraz świadkowie tego zdarzenia, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Będzinie.

Pracownik hospicjum podszedł do umierającej pacjentki gdy zasnęła! Wtedy kamera uchwyciła ten gest!

10219
Share
0

Życie potrafi być piękne, niestety, podobnie jak wszystko inne – musi kiedyś dobiec końca. Dla ludzi nieuleczalnie chorych, lub będących na ostatnim zakręcie życia, hospicjum może okazać się najlepszym miejscem na przeżycie reszty swoich dni. Z powodu ich sytuacji, opieka jaką tamtejsi pacjenci otrzymują koncentruje się nie na rehabilitacji, lecz  na złagodzeniu bólu i podtrzymywaniu na duchu. Podczas odwiedzin u swojej teściowej, Mary, przebywającej w hospicjum w Ohio, Marti Adkins Reymond była świadkiem czegoś, co pozostanie z nią do końca życia. Pracownik hospicjum o imieniu Joshua Woodard wkroczył do pokoju i zaczął cicho nucić pieść kościelną „How Great Thou Art” (w Polsce znaną pod nazwą: „Gdy na ten świat spoglądam, wielki Boże”) . Nie śpiewał jednak do siebie, lecz bezpośrednio dla Mary. Marti bez wahania wyciągnęła telefon i nagrała wzruszające wykonanie. „Wszyscy pracownicy hospicjów są prawdziwymi aniołami, ale ta placówka jest wyjątkowa […] w młodości Mary nauczała śpiewu i gry na pianinie, okazało się, że Joshua to jej były uczeń.” napisała Marti na Facebooku. Niestety, niedługo po nakręceniu filmiku, Mary odeszła. Podczas pracy jako nauczycielka, ukształtowała ona wielu młodych ludzi. Joshua miał to szczęście, że mógł odwdzięczyć się Mary podczas ostatnich dni jej życia.  

Piękny filmik, wspomnienie dorastania w latach 80 i 90 …

10139
Share
0

"Today" to utwór promujący drugą płytę zespołu Rebeka pt. Davos, wydaną przez ART2 Music w 2016roku.

Zobacz następną stronę, tylko dla kobiet! :)
POLUB NAS
Strona dla zwariowanych, niezależych i trochę "nawiedzonych" kobiet... POLUB NAS!
wszystko dla kobiet!