Szczeniaczek dzielnie pilnował noworodka! Zobacz co zrobił gdy poczuł zmęczenie!

22856
Share
0

Ta dwójka zostanie przyjaciółmi na całe życie, to już pewne! Zobaczcie jak dzielnie szczeniak o imieniu Callie pilnuje swojego śpiącego przyjaciela! Jednak stanie na straży może być męczące dla każdego. Kiedy zobaczyłam jak Callie układa się do odpoczynku, byłam pewna , że oglądam najsłodsze wideo w historii internetu! Podzielcie się tym cudownym duetem! Każdy powinien to zobaczyć!

Po 9 miesiącach służby wraca do domu! Na miejscu zastał coś więcej niż się spodziewał i nie wytrzymał!

7137
Share
0

Dan został powołany do służby w Afganistanie w 2009 roku. Był wojskowym stomatologiem. Był to dla niego szczególny czas, ponieważ jego żona była właśnie w ósmym miesiącu ciąży. Przez długi czas wahał się, nie wiedząc co zrobić w tej sytuacji. Ostatecznie jednak postanowił spełnić swój obowiązek wobec kraju i pojechać. Pięć tygodni później, gdy on pełnił służbę, jego żona urodziła śliczną zdrową dziewczynkę. Dan wykorzystał pierwszą okazję na powrót do domu, jaka się nadarzyła. Wrócił po 9 miesiącach, aby zobaczyć się ze swoją córeczką. Ich pierwsze spotkanie jest niesamowicie wzruszające. Film zawiera polskie napisy, jeśli nie włączą się automatycznie włącz sama.

Jeden z bliźniaków przestał się ruszać! To co zrobiła zrozpaczona mama wywołało łzy taty i lekarzy!

3599
Share
0

Ten film pokazuje co potrafi sprawić matczyna miłość w momencie kiedy lekarze są bezsilni!

148 przypakowanych motocyklistów w sali kinowej i Ty wchodzisz ze swoim facetem! Jak zareaguje?

3313
Share
0

Wyobraźcie sobie, że wybieracie się do kina wraz ze swoją drugą połówką, podekscytowane na myśl o nadchodzącym seansie. Uzbrojeni w popcorn i colę wkraczacie na salę, rozglądając się po widowni i widzicie, że jest ona wypełniona po brzegi wielkimi, wytatuowanymi facetami o niezbyt przyjemnym wyrazie twarzy. W centrum tego morza mięśni widzicie swoje dwa miejsca. Co robi Twój face? Co robisz Ty? Przed takim dylematem postawiono kilka par które nieświadomie wzięły udział w żarcie zorganizowanym przez Calsberg, niemiecką markę piwa. Organizatorzy wypełnili jedną z sal kina Kinepolis w Brukseli 148 członkami klubów motocyklowych, z uwzględnieniem dwóch wolnych miejsc dla ofiar żartu. Obejrzyjcie nagranie poniżej.

Panna młoda znikła ze swojego wymarzonego ślubu. Powód, doprowadził mnie do łez!

1484
Share
0

Lisa Wilson i Robert Pantoja długo przygotowali się do dnia swojego wymarzonego ślubu. Niestety nie byłby on udany dla panny młodej bez jej ojca, który zachorował na raka i przebywał obecnie w szpitalu.

Był w stanie ciężkim, dlatego nie mógł wyjść z łóżka i pojawić się na ślubie swojej córki. Para postanowiła opuścić swój ślub, zostawiając wszystkich gości i udać się do swojego kochanego ojca. Gdzie na jego oczach zrobili coś po czym ciężko powstrzymać się od łez. Niestety ojciec Lisy zmarł miesiąc później, ale najważniejsze, że mógł uczestniczyć na ślubie swojej ukochanej córeczki.

Zobacz następną stronę, tylko dla kobiet! :)
POLUB NAS
Strona dla zwariowanych, niezależych i trochę "nawiedzonych" kobiet... POLUB NAS!
wszystko dla kobiet!